Karşıyaka Yaratıcı Drama Kursu

karsiyaka-yaratici-drama-kursu

İzmir’de yaratıcı drama kursu denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri biziz! Siz de kendinizin veya çocuğunuzun özgüvenini geliştirmek, problem çözebilme yetinizi arttırmak, Hayal gücünüzü geliştirmek yani kısacası çocuğunuzun veya kendi kişisel gelişiminize katkı sağlamak istiyorsanız %100 Öğrenme garantili Karşıyaka yaratıcı drama kursu derslerimize hemen katılın.

Unutmayın kendinize vakit ayırmanın kolay olmadığı belli bir tempo ve düzen içerisinde koşup giden bir rutinde sizde kısa bir molayı hakkediyorsunuz😊

Bu molayı kendiniz veya çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirerek, empati yeteneğini arttırarak, özgüven sahibi olarak ve çevrenizdekilerden bir adım öne çıkarak vermek isterseniz sizi de Yaratıcı drama kursu Karşıyaka ailemize bekliyoruz.

Yaratıcı Drama kursu Karşıyaka ile hayatınıza farklı, renkli ve hızlı bir gelişim katmanız için buradayız! Gelelim sanat merkezi olarak sunduğumuz avantajlara;

Karşıyaka Yaratıcı Drama Kursu Artıları

%100 Öğrenme Garantili Kurs

Biz böyle garanti veriyoruz! Bizim için ilk öncelik öğrenmeniz, bunun için size %100 garanti bile veriyoruz  Bu garantiyi sizlere nasıl verdiğimizi anlatalım;

Yaratıcı drama dersi için sizde gereken tek şart istek. Bizde ise etkili iletişim, düzenli dersler, size özel etkinlikler, kişiye özel hazırlanmış metodlar, alanında profesyonel eğitmenler, rahat ve samimi bir ortam var!

Bu saydıklarımızla sizdeki istek birleşince %100 öğrenme ortaya çıkıyor  Bizde böylelikle bu garantiyi sizlere sunabiliyoruz.

Kesintisiz Sanat Eğitimi

Yoğun bir çalışma hayatınız, çocuğunuzun yorucu bir okul düzeni olabilir. Bu şekilde olduğunda insan sürekli hobilerini 2. Plana atıyor hatta maalesef plana dahil bile edemiyor.

Biz de sizler için buna bir çözüm yaratmak istedik ve haftanın her günü sabah 10.00’ dan akşam 23.00 ‘a kadar açık olalım dedik 🙂 Yaratıcı Drama kursu Karşıyaka’da istediğiniz gün saatte kendinizi geliştirebilirsiniz.

Haftalık düzenim değişiyor diye düşünmenize gerek yok! Her hafta farklı gün saatte derslerinizi size göre ayarlıyoruz. 

 

200+ Mutlu Öğrenci Görüşü

Bugüne kadar eğitimlerimize katılmış olan ve katılmaya devam eden bütün öğrencilerimiz çok memnun. %100 memnuniyet amacımızla sizlere harika bir deneyim sunuyoruz.

Bugüne kadar bizden eğitim alan kişilerin düşüncelerini merak ediyorsanız alttaki öğrenci görüşlerine göz atabilirsiniz 🙂 Sizin düşünceleriniz bizim için önemli diyoruz ve bu sebeple her ay düzenli olarak  anketler düzenliyoruz.

Bu da bizi sürekli yükselen bir memnuniyet oranına götürüyor.

Yaratıcı Drama Kursu Karşıyaka S.S.S

Çocukların ve her yaştan kişilerin yaratıcılığını arttırmak, oyunlar ve etkinliklerle hızlı düşünebilme yetisini geliştirmek, beden dilini ve mimikleri geliştirmek, pozitif olmak, dil gelişimine katkı sağlamak, empati yeteneğini arttırmak, duyguları ifade edebilmek ve en önemlisi özgüveni yükseltmek aynı zamanda rahatça kendini ifade edebilmek yaratıcı dramadaki temel hedeflerdendir.


Yaratıcı drama da düşünceler eyleme kolaylıkla dönüşüm yaşar. Bu zaman dilimin de bireyler yeni deneyimler kazanırken yukarıda saydığımız artıları da kendisine katar. Duygu kontrolü ve özgüven artışı sosyalleşmeyi de beraberinde getirir. Yaratıcı dramayla birlikte hem zihin gelişir, hem kişinin iç dünyası.

 

Yaratıcı drama kurslarının temel eğitim seviyesi genellikle 3 ay olarak belirlenmiştir. Ancak bu süre sizin taleplerinize göre değişkenlik gösterir ve şekillenir. Bu süreçte derslere aksatmadan katılmak ve etkinliklerin, ödevlerin düzenli yapılması sizi hızlandırır. Karşıyaka Yaratıcı Drama kursu olarak size özel en hızlı programı beraber belirliyoruz.

Herkesin merakla beklediği cevap geliyor! Yaratıcı drama kursu almak için üst bir yaş sınırı yok! 3 yaş ve üzerinde olmanız yeterli 🙂 3 yaş ve üzerinde ki herkese yaratıcı drama kursunu şiddetle tavsiye ediyoruz! Özetle : Büyükler için kendini rahat ifade, sınır tanımayan yaratıcılık ve kişisel gelişim. Çocuklar için özgüvenli birey olarak yetişmek, yaşıtlarından öne çıkmak, empati yeteneğiyle büyümek ve sınırsız bir hayal gücü gelişimi için sizlere yaratıcı drama derslerini tavsiye ediyoruz.

İzmir Yaratıcı Drama kursları haftanın her günü sabah 9’ dan akşam 11’e faaliyet halinde! İsterseniz hafta içi isterseniz haftasonu nasıl bir program size rahat hissettirecekse size özel öyle bir program ayarlıyoruz.

Ücretsiz deneme dersinde ki temel amaç sizin bir fikir sahibi edinmenizi sağlamak 🙂 Nasıl bir eğitmenle, nasıl bir sistemle, nasıl bir yerde ders alacağınızı görmek istersiniz diye düşünüyoruz. Bu yüzden sizlere ücretsiz deneme dersi imkanı sunuyoruz. Mini demo bir dersle birlikte eğitmeninizle tanışabilir, sorularınızı eğitmeninize sorarak aklınızdakilere yanıt alabilirsiniz.

Eğer sizde ücretsiz deneme dersine katılmak, sorularınıza uzman bir eğitmen tarafından yanıt almak istiyorsanız 0530 290 14 71 no lu telefonu arayarak ücretsiz deneme dersi için randevu oluşturabilirsiniz.

İzmir Yaratıcı Drama Kursu Öğrenci Görüşleri

Bundan 2 ay önce kendimi etkin bir şekilde ifade edebilmek için başladığım yaratıcı drama sayesinde bir şeyler başarabilmenin yolunun kendini sevmeye ve kendini iyi tanımaya dayandığını farkettim. Anladım ki değişim Özde hoca olunca başarılı oluyor ve bu da yaratıcı drama ile birde mesleğinin hakkını veren bir öğretmenle mümkün.
karsiyaka-yaratici-drama-kursu-yorumlari
Oğuzhan Boz
Mühendis
7 yaşındaki oğlum için yaratıcı drama deneme dersine gittim ve henüz dersi almadan kayıt yaptırmıştım bile. Özde hanımdaki sıcaklık, güven duygusu ve özellikle sizin çocuğunuzun mutluluğu önemli o ne isterse o demesi beni çok etkilemişti. Kuzeyin her ders sonunda mutlu olarak çıkması bir kez daha benim doğru adreste olduğumu gösteriyor. Çok teşekkürler..
yaratici-drama-kursu-karsiyaka-yorumlari
Aynur Çoban
Ev Hanımı
Merhaba, bu yıl Karşıyaka yaratıcı drama kursuyla ve Özde hocam ile 2. yılımız. Kızımın iletişim ve kendine olan güvenindeki iyileşmeyi farketmemek mümkün değil. Kursa adım attığınız andan itibaren kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsunuz ve işinin ehli kişilerle birlikte olmak size müthiş bir güven veriyor. Ayrıca yaptığımız aile çalışması en sevdiğimiz etkinliklerden oldu. 🙂
karsiyaka-yaratici-drama-dersi-ogrenci-yorumlari
Bahar Kalkancı
Yönetici

İzmir Yaratıcı Drama Kursu Ücretleri

Başlangıç

200TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Ders
  • 1 Ders Süresi: ( 30 Dakika )
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim Desteği

Standart

245TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Ders
  • 1 Ders Süresi: ( 50 Dakika)
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

Sizde Karşıyaka yaratıcı drama kursu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz deneme derslerine katılarak eğitmenlerimizle birebir uygulama yapmak için hemen 0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşın!