Karşıyaka Piyano Kursu

karsiyaka-piyano-kursu

Hobi ya da profesyonel amaçlı olarak Karşıyaka piyano kursu mu almak istiyorsunuz? O zaman aradığınız buldunuz demektir! Çünkü %100 Başarı Garantili İzmir piyano kursu ile istediğiniz şarkıları çalmak ve piyanoda kendinizi geliştirmek çok kolay. Gitar çalmak çocukluk hayaliniz miydi ya da daha önce sürekli başlamak isteyip başlayamadınız mı?

Artık sizi isteklerinizden alıkoyan yoğunluğa biraz es vermenin ve en azından keyifli anlar yaşacağınız aktivitelere yönelmenin vakti gelip de geçmiyor mu? Eğer bu soru biraz bile aklınızı kurcalıyorsa artık vakti geldi demektir. 🙂 Sizi daha da meraklandırmayı bırakıp önce piyano hakkında harika bilgiler verelim ve sonrasında piyano eğitimi alırken Karşıyaka piyano kursu olarak sunduğumuz avantajlardan biraz bahsedelim.

Piyano hem şıklığıyla göz dolduran hem de kolay öğrenim yollarıyla günümüzün en sık tercih edilen müzik aletlerinden bir tanesidir. Çalmak istediğiniz müzik tarzı ne olursa olsun üzerinde 88 tuşla her müzik türünü rahatlıkla çalabileceğiniz bu enstruman, aynı zamanda müziğe ilk kez başlayacak olanların hem kulak hem de ritmik gelişime ciddi anlamda destek olmaktadır. 

Karşıyaka Piyano Kursu Avantajları

%100 Öğrenme
Garantisi

Bir konuyu öğrenmenin ve öğretmenin bir çok farklı yolu bulunmaktadır. Asıl önemli olan bilgiyi karşındakinin anlayabileceği şekilde ve eğlenceli olarak sunmaktır.

Deneyimli ve konservatuarlı öğretmen kadromuz sayesinde tamamen size özel bir program hazırlıyor ve aldığınız eğitimlerde %100 Başarı garantisi sunuyoruz.

Alfred Mercier’in de dediği gibi  ” Zevkle öğrendiğimizi, hiçbir zaman unutamayız.”  

Profesyonel Eğitmen Kadrosu

İyi bir eğitimin iyi bir destekle olduğunu biliyor ve bu yüzden alanında Uzman eğitmen kadromuzla isteklerinizi gerçekleştirirken yanınızda oluyoruz.

Karşıyaka Piyano Kursu olarak tüm eğitmenlerimiz ilgili bölümlerin fakültelerinden mezun, çeşitli konserler düzenlemiş kişilerden oluşmaktadır.

Sizde eğitmenlerimizle  tanışıp, sorularınızı gidermek için ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz.

480’den Fazla Memnun Öğrenci

Karşıyaka piyano kursu olarak en büyük referansın öğrencilerimiz olduğunu biliyor ve 480+ kursiyerimize %100 memnuniyet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Eşsiz bir piyano dersi deneyimi yaşayıp, enstruman çalmayı ”keyifle” öğrenen 480+ kursiyerimiz arasına katılmak için hemen iletişime geçebilirsiniz!

Karşıyaka sanat ailesi olarak gereken desteği size vermek için 7/24 buradayız!

İzmir’in En Ucuz Piyano Kursu

Kendimizi iyi hissedebileceğimiz şeyler deneyelimlemek hepimizin hakkı! O zaman manevi olarak bizi mutlu edecek şeyler neden maddi olarak bizi üzsün ki?

Merak etmeyin, Karşıyaka piyano kursu olarak hem öğrencilerimizin bütçesini düşünüyor hem de sanatla uğraşmak isteyenler için ”ulaşılabilir” bir hizmet sunuyoruz.

Dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla ilgili bizi arayarak bilgi alabilirsiniz!

Piyano Kursu Karşıyaka Hakkında S.S.S

İzmir piyano kurslarına istediğiniz gün ve saatte katılım sağlayabilirsiniz. Geniş gün ve saat seçeneğimiz sayesinde öğrencilerimize haftanın 7 günü sabah 9’dan akşam 11’e kadar ders alabilme seçeneği sunmaktayız. Sizde kendinize en uygun gün ve saat aralığında piyano dersi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, piyano çalmak doğru metotlarla ilerlendiğinde ve size yol gösterecek iyi bir eğitmen olduğunda çok eğlenceli bir uğraştır. Piyano 88 tuşlu bir enstruman olmasından dolayı başlangıç aşamasında gözünüze korkutucu gelebilir. Ancak bu 88 tuşun kademeli şekilde öğrenilmesi söz konusu olduğundan ve notaların birbirini tekrar eden bir sistemden oluşmasından dolayı aslında piyano öğrenmek çok kolaydır. 

Sanatla uğraşmanın yaşı olmaz! Piyano eğitimine başlarken dikkat edilmesi gereken tek konu derse başlayacak kişinin tuşlara yeteri kadar kuvvet uygulayabilecek bir fiziksel gelişime sahip olmasıdır. Bunun için piyano dersine başlayacak kişilerin 4 ve üstü yaş grubunda bulunması yeterlidir. Ancak fiziksel yeterlilik küçük yaş gruplarında değişiklik gösterebildiği için ders alınmadan önce mutlaka ücretsiz deneme dersine katılmanızı tavsiye etmekteyiz!

En sık duyulan piyano kursu hurafeleri arasında piyano çalmak için uzun ve ince parmak yapısına sahip olmak gerektiği yer almaktadır. Ancak bu biraz öncede belirttiğimiz gibi sadece bir hurafedir. Piyano çalmak için standart bir el yapısına sahip yeterlidir ve elinizin kısa veya parmaklarınızın biraz kalın olması size bir dezavantaj yaratmamaktadır. Parmaklarınızın kısa ve kalın olduğunu düşünüyorsanız bu durumunda piyano klavyesini biraz daha efektif kullanarak bu durumun olumsuz yönlerinden hiç bir sorun yaşamadan kurtulabilirsiniz.

 • Piyano kursu İzmir eğitmenleriyle yapılacak birebir tanışma.
 • Piyano derslerindeki ilerleyişin örneklendirilmesi ve öğrenciyle uygulanması.
 • Piyanoda el tutuşu ve oturuşun gösterilmesi.
 • Karşıyaka piyano kursu eğitmeninin performansı.
 • Öğrencinin istekleri üzerinde kurgulanmış 

Piyanonuz olmadan da Karşıyaka piyano kursu programlarına katılabilirsiniz. Ancak derslerden gereken verimi alabilmeniz için derslerden sonra mutlaka işlenenleri tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu süreçte sanat merkezimizde bulunan piyanoları kullanarak derslerden geri kalmadan ücretsiz pratik yapabilir ve seviyenizi sürekli ilerletebilirsiniz.

Hayır, piyano öğrenmek için illa ki yetenekli olmanıza ya da müzik kulağınızın olmasına gerek yok! Bir alanda yetenekli olmanız mutlaka o konuda olan başarınızı etkilemektedir. Ancak piyano öğreniminin en tamamlayıcı unsuru düzenli çalışma ve istektir. Özen gösterilen her şeyin karşılığı mutlaka alınır, eğer sizde işi başlangıç aşamasında işi sıkı tutar ve özenli şekilde ilerlerseniz piyano çalmayı zorlanmadan öğrenebilirsiniz.

Karşıyaka Piyano Kursu Öğrenci Görüşleri

Yaklaşık 1.5 yıldır Karşıyaka piyano kursu ailesinden eğitim alıyorum. Harika bir piyano eğitimi almanın yanı sıra zamanın nasıl geçtiğini bile hatırlamıyorum çoğu zaman. Hem gördüğünüz ilgiyle hem de aldığınız eğitimin kalitesiyle kesinlikle bağımlılık yaratacak bir yer.
piyano-dersi-ogrenci-gorusleri
Naz Sarımsakçı
Tasarım
Başladığımız ilk günden bugüne kadar bize tüm içtenlikleriyle, güler yüzleriyle, her konuda yardımcı tavırlarıyla, işlerine ve öğrencilerine verdikleri değerle tüm hocalarımız harikalar... Her ders bitişinde kahkahayla ayrıldığımız tek yer, uzun yıllar kızım emin ellerde diyebilirim!
piyano-kursu-ogrenci-yorumlari
Tuğba Küçükçoban
Eğitmen
Bazen şansımız yaver gider. Müzik eğitimi almak istediğimde karşıma bir çok seçenek çıktı. Piyano kursu Karşıyaka da bunlardan biriydi. Şansımı bir deneyeyim derken aslında ne kadar şanslı olduğumu da öğrenmiş oldum. Aldığım keyifli eğitim için Anıl Akiş'e ve ekibine çok teşekkür ederim.
ozel-piyano-dersi-kursiyer-gorusleri
Ahnet Seçilmiş
Öğrenci

İzmir Piyano Kursu Ücretleri

Başlangıç

230TL/Aylık
 • %100 Öğrenme Garantisi
 • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
 • 1 Ders Süresi: ( 30 Dakika )
 • Ders Sonrası Video Desteği
 • 7/24 İletişim İmkanı

Standart

280TL/Aylık
 • %100 Öğrenme Garantisi
 • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
 • 1 Ders Süresi: ( 50 Dakika )
 • Ders Sonrası Video Desteği
 • 7/24 İletişim İmkanı

Karşıyaka piyano kursu ile ilgili yazımızı burada bitiyoruz. Eğer yazımızda cevap alamadığınız sorularınız varsa ya da ücretsiz deneme dersine katılmak istiyorsanız hemen 0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli! 🙂