Karşıyaka Klarnet Kursu

karsiyaka-klarnet-kursu

İzmir’de klarnet kursu arıyorsanız tam yerine geldiniz! %100 Öğrenme garantili Karşıyaka klarnet kursu eğitimleriyle sizde çok kısa bir zaman diliminde klarnetinizle harika sesler çıkarmaya başlayarak, belkide klarnete başlama sebebiniz olan o şarkıları çalmaya başlayabilirsiniz!

Belki uzun zamandır klarnet öğrenmek istiyordunuz fakat bazı sebeplerden dolayı sürekli ötelemek zorunda kaldınız. Ancak buraya kadar gelip, bu araştırma içerisine girdiyseniz artık bir yerden başlamanın vakti geldi demektir!

Hayat bu kadar hızlı akarken ve zaten bir çok sevdiğimiz şeyi ötelemek zorunda kalıyorken hobilerinize biraz vakit ayırmayarak kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Fast food, fast life derken hızlı yaşamaya o kadar uyum sağladık ki keyifli geçen vaktin ne kadar değerli olduğunu unuttuk.

Artık bunu hatırlamanın tam zamanı! Klarnet kursu Karşıyaka eğitimlerine katılarak sosyalleşerek, eğlenceli bir klarnet eğitimi alabilirsiniz. Peki ama Karşıyaka klarnet kursu avantajları neler diyorsanız hemen açıklayalım; 🙂

Karşıyaka Klarnet Kursu Avantajları

%100 Öğrenme Garantisi!

”Öğrenmenin garantisi mi olur?” diye düşünüyorsanız henüz tanışmamışız demektir. 🙂 Hemen kısaca bu garantiyi nasıl sunduğumuzu açıklayalım. Klarnet öğrenmek için belli başlı gereklilikler vardır.

Bir konunun öğrenilmesi o konuyla ilgili gereken materyallerin sunulmasına, iyi iletişim kurulmasına, doğru teknik desteğe ve metodun kişiselleştirilmesine bağlıdır.

Uzman eğitmen kadromuzun desteğiyle tüm görsel, video, yazı içeren uygulamalı materyalleri sizinle paylaşıyor ve klarnet çalma aşamalarını kişiye özel olarak planlayarak %100 başarı sağlıyoruz.

Haftanın 7 Günü Açık

Kimimiz yoğun bir iş, kimimizse yoğun bir okul temposuna sahip. Hal böyle olunca kendinize zaman ayırmak biraz hayal gibi gelse de bizim bu konuda harika bir çözümümüz var!

Çünkü klarnet kursu Karşıyaka olarak isteyen herkesin sanat eğitimine istediği zaman erişebilmesi için haftanın 7 günü sabah 9’dan akşam 11’e kadar her gün açığız!

Ayrıca sabit bir gün ve saatiniz yoksa, vardiyalı çalışıyorsanız problem değil. Haftalık ya da aylık olarak programınızı bize ders öncesinde bildirmeniz ve ders işlenecek müsait gün ve saatleri belirtmeniz yeterli!

İndirimli Klarnet Satışı

Klarnet fiyatları keman, gitar gibi enstrumanlarla kıyasladığında daha pahalı. Ancak uygun fiyata hem sesini hem de görüntüsünü beğeneceğiniz bir klarnet bulmak düşündüğünüz kadar zor değil.

Anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde (Zuhal, Farfisfon, CanGöz Müzik vb.) tüm öğrencilerimize alacakları klarnetlerde %25’e varan indirim fırsatı sunuyoruz!

Üstelik aklınız karışıksa ve hangi marka modeli tercih edeceğinizi bilmiyorsanız klarnet kursu İzmir eğitmenlerimizden ”ücretsiz enstruman satış danışmanlığı” hizmetini de alabilirsiniz.

%100 Öğrenci Memnuniyeti!

Şimdiye kadar bizden klarnet eğitimi alan ve almaya devam eden tüm öğrencilerimizde istisnasız %100 memnuniyet sağlamaya devam ediyoruz. En iyi klarnet kursunu sunmak için durmadan çalışıyoruz!

Eğer öğrencilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarını merak ediyorsanız aşağıda yer alan öğrenci görüşleri alanını incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ayrıca her ay düzenlediğimiz anketlerle kendimizi geliştirmek için sizin düşünce ve önerilerinizi dikkate alıyor, hep yukarıya doğru bir performans sergilemek için elimizden geleni yapıyouz.

 

 

Klarnet Kursu Karşıyaka S.S.S ve Cevapları

Klarnet çalmak kesinlikle zor değildir. Aksine tuşlu bir yapıya sahip olmasından dolayı perdesiz müzik aletlerine göre öğrenmesi daha kolaydır. Ancak klarnette çalmakta her enstruman gibi emek ve zaman istemektedir. Eğer ki derslerde gösterilen çalışmaları sabırla tekrar eder ve bol bol üfleme egzersizlerini yaparsanız, siz de klarneti kolayca öğrenebilirsiniz.

İzmir klarnet kursu dersleri haftanın 7 günü sabah 9’dan akşam 11’e kadar devam etmektedir. Hafta içi, sonu farketmeksizin kendinize uygun bir gün saat aralığı seçip, bizimle iletişime geçerek müsaitlik durumunuza göre klarnet eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca vardiyalı bir işiniz varsa çalışma programınızı bize haftalık ya da aylık olarak bildirmeniz durumunda karşıyaka klarnet kursu derslerinizi o program doğrultusunda ayarlayabilmekteyiz.

Klarnet öğrenme süresi temel düzey için yaklaşık 3 ay civarında sürmektedir. Bu ilk 3 aylık süreçte hem basit seviye şarkı çalabilir hem de üfleme tekniğizi doğru oturtarak çıkan seslerin güzel duyulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu sizin ders dışında yapacağınız tekrar yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Klarnet kursu Karşıyaka olarak öğrencilerimizin istediğini sonuca en hızlı şekilde ulaşabilmesi için en doğru programı sizinle birlikte oluşturmaktayız. Ancak egzersiz yapma süreniz çok azsa ya da hiç vakit ayıramıyorsanız bu süre mutlaka uzayacaktır.

Alabilirsiniz. Klarnet kursu İzmir eğitimlerine katılmak için bir klarnetinizin olmasına gerek yok. Ancak aldığınız derslerdeki konuları sindirebilmeniz ve  her hafta ilerleme kaydedebilmeniz için pratik yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden klarnet kursu Karşıyaka olarak sanat merkezimizde bulunan klarnetlerle ücretsiz pratik imkanı sunmaktayız.

Eğer henüz klarnet almaya karar vermediyseniz ve yapıp yapamayacağınızı test edip, emin olduktan sonra klarnet satın almak istiyorsanız, sanat merkezimizde bulunan klarnetleri zaman sınırlaması olmadan açık olduğumuz saatler aralığında ”ücretsiz” olarak kullanabilirsiniz.

Evet. Karşıyaka klarnet kursu olarak Zuhal Müzik, Farfisfon, Çalgı Dükkanı, CanGöz Müzik gibi müzik aleti satış mağazalarının resmi bayisiyiz. Eğer sizde bütçenize uygun, sesi güzel bir klarnet satın almak istiyoranız hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterli! Talebinizden sonra klarnet eğitmenlerimiz sizinle iletişime geçerek bütçeniz doğrultusunda en uygun marka-model yönlendirmesini yapacaktır.

Ücretsiz deneme dersi, ders almak isteyen kişinin ders alacağı öğretmeniyle tanışması, varsa aklındaki soruları sorması ve ders içeriğini uygulamalı olarak görmesi için sunulan ücretsiz demo derstir. Eğer sizde klarnet dersi almak istiyorsanız ama tereddütleriniz ya da sorularınız varsa kesinlikle 0530 290 14 71 numaralı telefonu arayarak, ücretsiz deneme randevusu için gün saat belirlemesi yapabilirsiniz.

Klarnete minimum başlangıç yaşının 13 ve üstü olması, ders alacak kişinin fiziksel bir olumsuzluk yaşamaması açısından tavsiye edilmektedir. Yetişkin yaş grubu için klarnet çalma yaşında herhangi bir sınırlama yoktur, fiziksel yeterliliğe sahip olan her kişi istediği zaman klarnet kursu Karşıyaka eğitimlerine katılabilmektedir.

Karşıyaka Klarnet Kursu Öğrencilerimizin Yorumları

Sedat hocamla yaptığımız çalışmalar çok kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başladı ve 8. derste şarkı çalışmalarına yavaş yavaş başladık. Klarnet serüvenimde bana yol gösterici olduğu için bütük Karşıyaka klarnet kursu ailesine çok teşekkür ederim. 🙂
klarnet-dersi-karsiyaka-ogrenci
Türker Dağdelen
İç Mimar
Klarnetin sesini duyduğum andan itibaren vuruldum diyebilirim. Yaş vb. durumlardan dolayı yapamam diye düşünürken bir anda bu güzel aile ile tanıştım derken 8 ay oldu bile. Artık istediğim her şarkıyı çalmaya başladım, iyi ki sizi tanımışım!
klarnet-kursu-karsiyaka-ogrenci
İbrahim Mesken
Kuyumcu
Sabrınız, ilginiz ve hoş görünüzle klarnet konusunda harika bir pusula oldunuz. Karşıyaka klarnet kursu olarak adınızdan çok söz ettireceğiniz işlere imza atacağınızdan ve uzun yolculuğumda sürekli yanımda olacağınızdan eminim, teşekkürler.
karsiyaka-klarnet-kursu-ogrenci
Oğuzhan
Makine Mühendisi

İzmir Klarnet Kursu Ücretleri

Başlangıç

230TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
  • 1 Ders Süresi: ( 30 Dakika )
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

Standart

280TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
  • 1 Ders Süresi: ( 50 Dakika )
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

Karşıyaka klarnet kursu ile hemen şu an klarnet öğrenmek için ilk adımı atın! 0530 290 14 71 numaralı telefonu arayarak ücretsiz deneme derslerimize uygun olduğunuz gün ve saatte katılım sağlayın. 🙂