Karşıyaka Keman Kursu

karsiyaka-keman-kursu

Hem eğlenip hem de hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz bir Karşıyaka keman kursu arayışı içerisindeyseniz, doğru yerdesiniz! %100 Öğrenme garantili keman dersiyle başarılı olmak çok kolay.

Keman öğrenme sürecinizde size eşlik edecek uzman eğitmenlerimizle birlikte oluşturacağınız ”isteklerinize özel program” ile birlikte mümkün olan en kısa sürede sevdiğiniz şarkıları çalmaya başlayabilirsiniz.

Peki ama herkes keman çalmayı öğrenebilir mi? Kesinlikle EVET! Ancak öncesinde cevaplamanız gereken bir formül var ve iddia ediyoruz ki bu formülü uygularsanız kesinlikle keman çalabilirsiniz. İşte keman öğrenmenin sırrı; istek+çalışma= %100 başarı. 🙂

Aslında bu kadar basit. Eğer gerçekten bir şeyi isterseniz ve bu yolda gereken emeği ve özeni gösterirseniz kesinlikle başarılı olursunuz. Sizde kemanın o büyülü sesine hayranlık besliyorsanız ve artık vakit geldi hemen keman çalmayı öğrenmeliyim diyorsanız, kısaca keman kursu Karşıyaka hizmetimizin avantajlarını açıklamaya başlayalım.

Karşıyaka Keman Kursu Avantajlarını Yaşayın!

%100 Performans
Garantisi

Herkes keman çalmanın zorluğundan bahsedip durur, peki keman çalmak bu kadar zorsa bunu çalabilen insanlar bunu nasıl öğrenebiliyor? Elbette doğru yöntem ve iyi bir çalışma düzeniyle.

Keman çalmanın aslında çok kolay olduğunu ve profesyonel bir destekle %100 öğrenebileceğinizi söylesek ne dersiniz?

İnanmak zor geliyorsa ”ücretsiz deneme dersi” için hemen randevu oluşturun ve sizi başarıya ulaştıracak programı istekleriniz doğrultusunda beraber hazırlayalım. 🙂

Haftanın 7 Günü Eğitim Fırsatı

Günümüz şartlarında doğru vakti bulmak, bulsak bile bunu isteklerimize ayırabilmenin oldukça zor olduğunun farkındayız. Ancak bu gün ve saatlerin zorluğu bir engel değil elbette.

Geniş çalışma gün ve saat aralığımız sayesinde sizde istediğiniz zaman sosyalleşebilir ve keman öğrenmeye vakit ayırabilirsiniz.

09:00-23:00 saatleri arasında hafta içi, hafta sonu farketmeksizin istediğiniz gün ve saatte Karşıyaka keman kursu eğitimlerine katılabilir ve eşsiz bir hobi kazanabilirsiniz. 

100’lerce Öğrencimize Sende Katıl!

Keman öğrenmenin eğlenceli ve profesyonel yönünü keşfeden 100’lerce öğrencimiz arasında yeriniz hazır! Yapmanız gereken tek şey hemen iletişime geçip, randevu almak.

Eğer keman kursu Karşıyaka’ya katılan öğrencilerimizin hakkımızda neler dediğini merak ediyorsanız öğrenci yorumlarını incelemelisiniz.

Unutma, sensiz bir eksiğiz! Her geçen gün genişleyen bu sanat ailesi sensiz olmaz. Üstelik yalnızca ders almaya değil, çay, kahve ve sohbete bekliyoruz!

En Uygun İzmir Keman Kursu Ücretleri

En çok merak edilen soruların ilk sıralarında ” keman kursu Karşıyaka ücretleri pahalı mı? ” Sorusu yer alıyor desek yanlış olmaz. Hayır, keman dersi paketlerimiz her bütçeye uygun şekilde planlanmıştır.

Karşıyaka keman kursu olarak sanatın ve sanatla uğraşmanın pahalı olduğu düşüncesini çeşitli fırsatlar sunarak ortadan kaldırıyoruz.

Güncel kampanyalarımızdan ve size en uygun programlar hakkında bilgi almak için hemen 0530 290 14 71 numaralı telefonu aramanız ya da mesaj atmanız yeterli!

Keman Kursu Karşıyaka Hakkında Sorulan Sorular

Hayır, keman çalmayı öğrenmek kişiye özel çalışma programı oluşturulması ve profesyonel bir destek alınması durumunda oldukça kolaydır. Ancak bu konuda eğitim aldığınız kişinin iletişim becerileri oldukça etkilidir.

Alanında uzman bir eğitmenle çalışıyorsanız hem doğru metodu uygulama konusunda avantajlı olacağınız hem de doğru aşamalarla ilerleyeceğiniz için eğlenceli ve kolay bir şekilde keman çalmayı öğrenebilirsiniz.

Her ne kadar sanatla uğraşmanın yaşı olmasa da keman kursuna başlangıç aşamasındaki temel gereklilik fiziksel yeterliliktir. 2-3 yaşında bir çocuk gerekli keman-yay tutuşunu sağlayamacağından dolayı mutlaka fiziksel yeterliliğe bakılmalıdır.

Karşıyaka keman kursu olarak hem katılım sağlayan kişinin fiziksel bir problem yaşamaması hem de derslerin verimli geçmesini sağlamak açısından keman dersi almak isteyen kişilerin 6 yaş ve üzeri olmasını tavsiye etmekteyiz. 6+ yaş grubunda bulunan herkes keman eğitimlerine istediği zaman katılabilmektedir. 

Karşıyaka keman kursu hizmetimizden haftanın 7 günü 09.00-23.00 saatleri arasında ”istediğiniz gün ve saat” aralığında yararlanabilir ve zaman sıkıntısı olmadan kendi müsaitlik durumunuza göre derslerin belirlemesini yapabilirsiniz.

Ücretsiz keman deneme dersleri, keman eğitimi almaya başlamadan önce aklınızda olan soruları gidermek, derslerde işlenen konuları örneklemek ve beraber uygulamak için gerçekleştirilen demo derstir ve herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu derslerde kısaca aşağıdaki başlıklar uygulanmaktadır;

 • İzmir keman kursu eğitmenleriyle tanışma.
 • Kemanla ve işleyişle ilgili soruların cevaplanması.
 • Keman derslerinde işlenen tutuş, yay çekme ve nota basma gibi konuların karşılıklı uygulanması.
 • Ders alacak kişinin hedefleri doğrultusunda sürecin anlatılması. vb.

Keman derslerimiz haftada 1 gün 1 ders, ayda toplamda 4 ders olarak ”birebir” özel ders şeklinde işlenmektedir. Haftalık olarak işlenecek bir ders süresi ise aşağıda tercih edeceğiniz programa bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Kesinlikle evet. İstekleriniz doğrultusunda bu gün ve saatleri arttırabilecek olsanız da keman çalmayı öğrenen bütün öğrencilerimiz başlangıç aşamasında haftalık 1 dersle başlamaktadır. Bunun sebebi haftalık aldığınız o 1 dersten sonra kalan 6 günde keman dersinde gördüklerinizi tekrar etmeniz ve tamamlamanız gerekmektedir.

Eğer ki düzenli şekilde pratiğinize vakit ayırır ve verilen egzersizleri aksatmadan hafta hafta yerine getirirseniz sizde ”hızlı” bir şekilde keman çalabilirsiniz. İlerleyen aşamalarda 1 dersin yetersiz kaldığını düşünmeniz durumunda keman kursu Karşıyaka eğitmenimizden programınızın yoğunlaştırılmasını ya da gün-saat olarak arttırılmasını isteyebilirsiniz.

Müzik kulağının olması önemli bir unsur olsa da keman çalmayı öğrenmek için kesinlikle zorunlu değildir. Yetenek keman öğrenmenin %30’unu oluştururken çalışma ise %70’ini oluşturmaktadır. Yani yetenek abartıldığı kadar önemli bir unsur değildir. Siz eğitimlerde işlenen konuların tekrarını yaparsanız ve size özel hazırlanan programa uyarsanız kesinlikle keman çalmayı öğrenebilirsiniz!

Karşıyaka Keman Kursu Öğrencilerimizin Yorumları

Kesinlikle İzmir'in en iyi keman kursu diyebilirim! İlk başta sadece evime yakın diye düşündüğüm bu harika yer artık ikinci evim oldu.
karsiyaka-gitar-dersi-ogrenci
Elif Şimal Getboğa
Öğrenci
Asla buraya gelmenizi tavsiye etmiyorum! Çünkü adım attığınızdan itibaren bağımlılık yapıyor ve bir daha çıkmak istemiyorsunuz.
gitar-kursu-karsiyaka-ogrenci
Tuba Öz
Avukat
Çocuklarımın severek sanat hayatına atılmasına sebep olan yer! İyi ki varlar. Hem güvenilir hem de profesyonel bir keman kursunun ilk adresi!
izmir-gitar-kursu-ogrenci
Hakan Yılmaz
İşletmeci

İzmir Keman Kursu Ücretleri

Başlangıç

230TL/Aylık
 • %100 Öğrenme Garantisi
 • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
 • 1 Ders Süresi: ( 30 Dakika )
 • Ders Sonrası Video Desteği
 • 7/24 İletişim Desteği

Standart

280TL/Aylık
 • %100 Öğrenme Garantisi
 • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
 • 1 Ders Süresi: ( 50 Dakika )
 • Ders Sonrası Video Desteği
 • 7/24 İletişim Desteği

Karşıyaka keman kursu makalemizde hem sanat merkezimiz hemde İzmir keman kursu fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Eğer denemeye değer diyorsanız ücretsiz deneme derslerine katılmak için 0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli! 🙂