Karşıyaka Gitar Kursu

karsiyaka-gitar-kursu

Sosyal aktivitelerinizin arasına Karşıyaka gitar kursu mu eklemek istiyorsunuz? O zaman hazır olun! Çünkü %100 Öğrenme Garantili İzmir gitar kursu ile eğlenerek güzel bir hobi sahibi olmak düşündüğünüzden bile kolay. Gitar çalmak çocukluk hayaliniz miydi ya da daha önce sürekli başlamak isteyip başlayamadınız mı?

Artık günlük hayatın kargaşasından uzaklaşmanın ve biraz kendinize zaman ayırmanın zamanı gelmedi mi? Eğer bu soruyu düşünüyorsanız geldi de geçiyor bile demektir. 🙂 Daha fazla bekletmeden ilk önce size gitarı anlatmaya ardından gitar eğitiminde Karşıyaka gitar kursu avantajlarını biraz açıklayalım.

Gitar hem hafifliği dolayısıyla rahat taşınabilir, hem de popüler bir müzik aleti olmasından dolayı ucuz satın alınabilen müzik aletleri arasında yer almaktadır. Pop müzikten, caz müziğe, rocktan funka kadar bir çok müzik türünü çalabileceğiniz bu müzik aleti, günümüzde de en çok tercih edilen enstrumanlar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Karşıyaka Gitar Kursu Avantajları Neler?

%100 Öğrenme Garantisi

Uzman eğitmenlerimiz tarafından sizden gelen istekler doğrultusunda hazırlanan programlar ve etkin öğretim teknikleri sayesi tüm öğrencilerimizde %100 Başarıyı garanti ediyoruz!

Uzman Eğitmenler

Karşıyaka Gitar Kursu eğitmenlerimizin tamamı ilgili üniversitelerin gitar bölümlerinden mezun, pedagojik formasyonu olan, iletişimi kuvvetli kişilerden oluşmaktadır.

100’lerce Mutlu Öğrenci

Karşıyaka müzik kursu olarak öğrencilerimizin memnuniyeti önceliklerimiz arasında ilk sırada! Sizde şu an iletişime geçerek 100’lerce memnun öğrencimiz arasına hemen katılın!

En Uygun Kurs Ücretleri

Herkesin bir hobiye yönelmesi, belkide çocukluk hayali olan gitarı çalmasını destekliyor ve İzmir’in en uygun gitar kursu ücretlerini sunuyoruz. Detaylı kampanya ve ücret bilgisi için hemen arayın!

Gitar Kursu Karşıyaka Hakkında Merak Edilenler

Artık günün yetmemesi engel olmaktan çıkıyor! Haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatleri aralığında kendinize uygun  bir gün ve saat aralığı belirleyerek gitar dersi almaya başlayabilirsiniz.

Her müzik aleti gibi gitar çalmayı öğrenmekte vakit ve emek istemektedir. Ancak yapısal olarak bakıldığında perdeli bir müzik aleti olması gitarı ”perdesiz” müzik aletlerine göre daha hızlı ve kolay öğrenilebilir kılmaktadır.

Gitar çalmanın kolaylığı ve zorluğu eğitim alınıp alınmamasına, işleyişin sağlandığı metotlara, ders sonrası pratik sıklığına ve hedeflere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Eğer sizde iletişim becerileri kuvvetli, alanında profesyonel bir eğitmenden gitar dersi alıyorsanız, hem motivasyon hemde ”doğru yönlendirme” ayrıcalığına sahip olmanızdan dolayı hem eğlenceli hem de kolay bir şekilde gitar çalmayı öğrenebilirsiniz!

Karşıyaka gitar kursu olarak en iyi desteği vermeye hazırız! Asıl soru şu; siz en doğru ve hızlı şekilde gitar öğrenmeye hazır mısınız? 🙂

Bu arada ne kadar ders alırsanız alın ders sonrası gereken tekrarlarınızı yapmaya en azından biraz bile olsa vakit ayırmanız gerektiğini de hatırlamadan geçmeyelim. 🙂

Gitar dersi almak için 6 ve üstü yaşında olmak yeterlidir. Bu yaştan küçük katılımcılarımızın eğitim alması ”fiziksel” olarak gelişimlerinde problemlere yol açabileceği için tavsiye edilmemektedir. Ancak 6 yaş ve üstü yaş grubunda olan herkes bir koşul aranmaksızın İzmir gitar kursuna kayıt olabilir.

Gitar çalmayı öğrenmenin süresi ”temel” düzey baz alındığında ortalama olarak 1-3 ay arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde gitarda temel akorları öğrenerek bir kaç şarkı çalabilir ve aynı zamanda gitar çalmanızı geliştirecek gerekli parmak egzersizlerini belli bir seviyede tamamlayabilirsiniz.

Ancak net olarak gitar çalma süresi sizin hedef olarak belirlediğiniz noktaya, ders dışında gitar çalamaya ayırdığınız vakte ve uygulanan metotlara göre değişiklik göstermektedir. Aklınızda daha net bir fikir oluşması açısından Ücretsiz Deneme Derslerine katılabilir ve gitar kursu İzmir eğitmenlerimizle görüşerek, gitar üzerinde uygulamalı olarak neler yapıldığını görebilirsiniz. 

Klasik gitar ile elektro gitarın nota dizilimi aynıdır. Ancak her iki gitar türününde yapısal özellikleri ve teknikleri birbirinden farklılık göstermektedir.

Klasik gitarın telleri naylon vb. maddelerden üretilirken elektro gitarın tellerin üretiminde çelik malzeme kullanılmaktadır, dolayısıyla bu farklılık direkt olarak gitarın tonuna etki etmektedir.

Klasik gitar genellikle el ile çalınırken elektro gitar pena ile çalınmaktadır.

Ayrıca elektro gitarlar sesin yeterli yükseklikte iletimi için mutlaka amfi adındaki aracı ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır. Eğer ki aklınızda klasik mi yoksa elektro gitar mı sorusu varsa mutlaka öncesinde çalmak istediğiniz müzik tarzını belirlemeli ve seçiminizi buna göre yapmalısınız.

Eğer ki daha soft tonlar elde etmek istiyor ve klasik müzik, pop müzik gibi müzik tarzlarına ilgi duyuyorsanız klasik gitarı, daha sert tonlar ilginizi çekiyorsa ve ilgilendiğiniz müzik türleri ağırlıklı olarak rock, metal, blues ve funk gibi tarzlardan oluşuyorsa da elektro gitar kursu ile başlangıç yapmanızı öneriyoruz.

Sanat merkezimizin sunduğu en büyük avantajlardan biri de ücretsiz pratik imkanıdır. Gitar çalmak istiyorsunuz ancak biraz ilerlemeden enstruman almak istemiyorsanız sanat merkezimizde bulunan klasik, akustik, elektro ve bas gitarları açık olduğumuz gün ve saat aralığında ”ücretsiz pratik” yapmak için kullanabilir ve herhangi bir saat sınırı olmadan rahatlıkla çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Yalnızca sanat merkezimizin dolu olduğu saatlerde çalışmaya gelip oda bulamama gibi bir durumla karşılaşmamanız açısından mutlaka pratik yapmaya gelmeden bir kaç saat öncesi arayarak doluluk-boşluk durumunu teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gitar dersi hurafeleri arasında zirvede olan bu sorunun aslında çok basit bir cevabı var; hayır! Her gitar türünün tekniği, alışma süreci, egzersizleri ve hitap ettiği müzik tarzı farklıdır. Bu yüzden hangi gitar çeşidinde ustalaşmak istiyorsanız mutlaka o gitarla eğitim almaya başlamalısınız.

Eğer ki isteğiniz elektro gitar kursu almak ise kesinlikle klasik gitar öğrenerek vakit kaybetmemeli ve direkt olarak elektro gitara özgü teknik ve egzersizlerle çalmaya başlamalısınız.

Eğer bu konuyla ilgili aklınıza takılan sorular olursa telefon numaramız ya da whatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve Karşıyaka gitar kursu eğitmenlerimizle detaylı görüşme yapabilirsiniz.

Karşıyaka Gitar Kursu Öğrenci Yorumları

Gitarı işinin ehli insanlardan öğrenip, ev sıcaklığında bir ortamda kendinizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle düşünmeden başlamanız gereken bir yer diyebilirim. Aklınızda gitara ve sanat dair yapmak istediğiniz ne varsa bence vakit kaybetmeden bi ücretsiz deneme dersine katılmanızda fayda var derim. İyi ki varsınız...
murat-kocabas-gitar-dersi-yorumu
Murat Kocabaş
Öğrenci
Bu yaştan sonra gitar öğrenebilir miyim derken içimdeki isteğe yenik düşüp denemekten ne zarar gelir diye düşünenler kervanına katıldım. 🙂 Mustafa hocanın ılımlı davranışları ve doğru eğitimiyle gitar çalmanın yaşla değil, karar vermekle ilgili olduğunu öğrenmiş oldum. Teşekkürler Karşıyaka gitar kursu ailesi!
reha-ruscuklu-ogrenci-gorusleri
Reha Ruscuklu
Pazarlama Müdürü
Kendimi bulma deneyimimde hayatımda müzikle bana eşlik etmiş sanat merkezi ve tatlı mı tatlı eğitmenleriyle vazgeçilmez bir yer. Tavsiye ettiğim arkadaşlarımında benzer dönüşlerde bulunması düşüncemin doğru olduğun, herkese tavsiye ederim. bana kanıtıyor. Tek kelimeyle HARİKASINIZ! 🙂
mervem-balataci-karsiyaka-gitar-dersi
Mervem Balatacı
Mimar

İzmir Gitar Kursu Ücretleri

BAŞLANGIÇ

230TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
  • 1 Ders Süresi: 30 Dakika
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

STANDART

280TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
  • 1 Ders Süresi: 50 Dakika
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

Artık bir şeyler yapmanın vakti geldi! Hemen 0530 290 14 71 numaralı telefondan bizi arayarak ücretsiz deneme derslerine randevu oluşturabilir ve Karşıyaka gitar kursu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.