Karşıyaka Bağlama Kursu

baglama-kursu-karsiyaka

İnsanlar günlük yaşamın hengamesinde stres yüklenir. Bu stresi atmak için en iyi yollardan biri de kesinlikle bağlama çalmaktır. %100 Öğrenme garantili Karşıyaka bağlama kursu ile dinlemeyi çok sevdiğiniz türküleri siz de kısa bir sürede çalmayı öğrenebilirsiniz!

Eğer sizde hem sosyalleşmek hem de eğlenceli bir yolla bağlama öğrenmek istiyorsanız, eşsiz bir hobi kazanacağınız bağlama kursu Karşıyaka hizmetimizden kesinlikle yararlanmalısınız. Üstelik çok kısa bir süre için geçerli %35 indirimde bizim ufak bir hediyemiz! 🙂

Kursmuzun avantajlarını anlatmaya başlamadan önce bağlama hakkında özet bilgileri aktarmaya başlayalım. Bağlama, Türklerin en eski halk  çalgısı olan kopuz telli çalgıların atası olarak bilinir. Bağlama da kopuzun zamanla gelişmesi ile oluşmuştur. Bağlamanın ses aralığı iki oktav olup, mızrapla çalınır. Türk halk müziği dendiğinde akla ilk gelen halk enstrümanı bağlamadır.

Bağlama Orta Asya, Balkanlar, Gürcistan, Ermenistan, Suriye, Irak ve en önemlisi de Türk dünyasında en çok kullanılan çalgı türüdür. Müzik kurslarında da çok tercih edilir. Bunun sebebi hem öğrenmesinin kolay olması hem de milli çalgımız olmasıdır. 

Karşıyaka Bağlama Kursu Fırsatları

%100 Başarı Garantisi

Öğrenme ve öğretme sürecinin farklı tekniklerini vardır. Her insanın farklı öğrenme süreci vardır. Profesyonel eğitim kadromuz, en hızlı ve kalıcı öğrenme sürecini geçirmenizi hedefler.

Size özel ders programları ile kalıcı bir şekilde öğrenmenizi, öğrenirken keyif almanızı hedefler. Öğrenme sürecinizi keyifli ve zevkli geçirmek için Karşıyaka Bağlama kursu yanınızda.

100+ Memnun Öğrenci

Şimdiye kadar 100’den fazla öğrencimizin bağlama öğrenirken yanında olduk. Keyifli ders işleyişimizle bizden destek alan tüm kursiyerlerimize %100 memnuniyet sunmaya devam ediyoruz.

Sizinde memnun öğrencilerimiz arasında yerinizi almak için tek yapmanız gereken bizi arayıp, kendi uygunluğunuza göre ücretsiz deneme dersi randevusu oluşturmak. İşte bu kadar basit! 

Uzman Öğretmenler

Bağlama öğrenmeniz için güncel ve çeşitli eğitim metotlarımız eşliğinde derslerimizi planlamaktayız. Branşında uzman, eğitim ve öğretimde tecrübeli eğitmenlerimizle tam desteğe hazırız!

Kişiye özel bağlama dersi işleyişimizle süreci hem kolaylaştırmakta hem de daha keyifli bir hale getirmekteyiz. Peki hızlı bir şekilde bağlama öğrenmeye siz hazır mısınız?

En Ucuz Bağlama Kursu

Tabi ki her öğrenme belli bir külfet ve maliyet gerektirir. Değişik kursların fiyatları da kursların belirlemiş olduğu fiyat politikasına göre değişmektedir. Ancak düşük kurs ücreti kursun kalitesini göstermez.

İzmir’de  yaşıyorsanız ve uygun fiyatla iyi bir bağlama dersi almak istiyorsanız tercih etmeniz gereken ilk yer Karşıyaka bağlama kursudur.  Piyasa ücretlerinden çok daha uygun tam donanımlı dersler burda!

Bağlama Kursu Karşıyaka Hakkında Merak Edilenler

Bağlama, özellikle perdeli bir müzik aleti olmasından dolayı çabuk öğrenilen enstrumanlar arasında yer almaktadır. Eğer ki belli bir metot benimseyerek ilerler ve düzenli zamanlarla pratiğe vakit ayırırsanız, bağlama çalmayı en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Ancak bekletiniz bağlama çalma konusunda ”profesyonel” seviyeye gelmek ise o zaman sürecin uzayacağını ve egzersize ayıracağınız sürenin artması gerektiğini bilmelisiniz.

Bağlamaya başlama yaşı tamamen fiziksel özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Yetişkin yaş grupları yeterli fiziksel özelliklere sahip olduğu için yaş sınırı olmaksınız bağlama derslerine başlayabilirler. Ancak; küçük yaş grupların öncelikle kişiye uygun bağlama boyutu oluğ olmadığına, ardından da bağlamanın klavyesi için yeterli el-kol gelişimine sahip olup olunmadığına bakılmalıdır. Bu yüzden en erken 8 yaş ve üzeri yaştakiler bağlama çalmak için uygundur.

Enstrüman çalmayı öğrenmek belli bir dikkat, kararlılık  ve zaman gerektirir.  Farklı seviye beklentisinde olan kişilerin öğrenme süresi de kişiden kişiye değişme göstermektedir. Ancak; enstrümanlar içerisinde en kolay ve çabuk öğrenilen enstrümanlardan birisi bağlamadır. Genel olarak öngörülen süre ortalama seviye için ”3” aydır. İzmir bağlama kursları içersinde en kısa sürede öğretebileceğimiz konusunda iddialıyız.

Bağlama kursumuza kayıt olmaya karar verdiyseniz, bizi arayarak haftanın 7 günü 09:00-23:00 aralığında sizin için uygun olan bir gün ve saati belirterek derslere başlayabilirsiniz. Programınız sürekli değişiyor mu? Hiç problem değil. Ders gününüzden 1 gün önce haber vererek, ders gün ve saatinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Evet! Eğer başlangıç aşamasında bağlama satın alma konusunda tereddütleriniz varsa, dersler sanat merkezimizde bulunan uzun ve kısa sap bağlamalarımızı kullanabilir, ayrıca bunları ders sonrasında tekrar yapmak için de kullanabilirsiniz. Tereddütlerinizi yendikten sonra istediğinizi bağlamayı alma konusunda da her zaman yanınızdayız!

Elbett var. Sanat merkezi olarak anlaşmalı iş ortaklarımız sayesinde ( zuhal, farfisfon, cangöz müzik vb.) size hem hesaplı hem de kaliteli enstruman teminininde yardımcı oluyoruz. Bağlama alırken dikkat edilmesi gereken bir çok püf nokta vardır.

Bunlar; ahşap kalitesi, burguların ve sapın özelliği, el aralıklarının ve perde aralıklarının eşit olması, akort edilmiş olma özelliği ve en önemlisi öğrenecek kişinin vücut ölçülerine uygun olması bu özelliklerdendir.

Bu özellikleri yen öğrenen birinin bilmesi zor olacağı için bu işi bilen uzman kişilerden yardım almanız en doğrusu olacaktır. Sizi tüm bu özellikleri değerlendirerek almanız konusunda yardımcı olacak ekibimizle birlikte Karşıyaka Bağlama Kursuna bekliyoruz.

İzmir Bağlama Kursu Öğrenci Görüşleri

Orta doğu ve balkanların en hızlı bağlama öğreten kursu burası. 🙂 Ben bile öğrendiysem kesinlikle tereddüt etmemelisiniz. İç açıcı bir ortamda keyifli insanlarla harika bir deneyim yaşamak paha biçilemez.
karsiyaka-baglama-kursu-yorumlari
Erkan Salih
Ziraat Mühendisi
Türkü aşığı bir insan olarak acaba bağlama çalabilir miyim diye düşünürken Karşıyaka bağlama kursu ile tanıştım ve bir deneme dersi yaptık. 7 ay oldu ve hala derslere keyifle katılıp, farklı şeyler öğreniyorum.
baglama-kursu-karsiyaka-yorumlari
Ahmet Balatçık
Fotoğrafçı
3 arkadaş olarak bağlama dersi almaya başladık. Başladığımız ilk günden bu yana hala aynı ilgiyi ve özeni gösterdikleri için çok teşekkür ederiz. Bu samimi aileye katıldığımız için çok mutluyuz, nice başarılar..
saz-kursu-karsiyaka-ogrenci
Özgün Kalamış
Muhasebeci

İzmir Bağlama Kursu Ücretleri

Başlangıç

230TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
  • 1 Ders Süresi: ( 30 Dakika )
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

Standart

280TL/Aylık
  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Haftada 1, Ayda 4 Birebir Ders
  • 1 Ders Süresİ: ( 50 Dakika )
  • Ders Sonrası Video Desteği
  • 7/24 İletişim İmkanı

Karşıyaka bağlama kursu ile bağlama derslerine 5-0 önde başlangıç yapmak için hemen 0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşarak ücretsiz deneme derslerine katılabilirsiniz! 🙂