İzmir Müzik Kursu

izmir-muzik-kursu

Artık bir enstrüman çalmıyor olmak büyük bir eksiklik. Küçük yaşta itibaren aileler buna önem veriyor. Biz de ücretsiz deneme dersi ile müziği size sevdiriyoruz. Hobileriniz ile hem renkli bir hayat hem de keyifli zaman geçirebileceğiniz seçenekler yaratırsınız. Peki, bunların arasında neden müzik yok? Hiçbir şey için geç değil.

Seçmiş olduğunuz bir enstrüman için kurs alabilir, öğrenmeye başlayabilirsin. Müzik kursu İzmir yaş sınırı olmadan, müzikle hangi yaşta uğraşmak istersen ise başarılı eğitmenleri ile sizlere ulaşıyor. Kısa sürede enstrümanınızdan vazgeçemeyeceksiniz.

Hem eğitmenleri, hem seçtiğiniz enstrümanınızı hem de bizi tanımak ister misiniz? Ücretsiz deneme derslerimiz bunun için çok büyük bir fırsat! 0554 971 45 30 telefon numarasından bizi arayarak, ücretsiz ders randevusu oluşturabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların yanıtlanması, ders sırasında eğitmen ile iletişime geçmek gibi pek çok fırsatınız olacak.

İzmir Müzik Kursu Avantajları

Eğitimde belirlemiş olduğumuz politika, çalışma saatlerimiz ve öğrencilerimizin talepleri genel olarak beğenilir. Tamamen memnuniyet esaslı eğitim üzerinden gidilerek, uzmanlıktan ödün vermeden hareket edilir. Müzik kursu avantajları sayesinde, siz de memnun kalacağınız ve uzmanlar tarafından öğreneceğiniz bir enstrümanın sahibi olacaksınız. Değerlendirip, iletişime geçerek bilgi alabilir ya da ders randevusu oluşturabilirsiniz.

  • Haftanın her günü sabah 09.00 ile 23.00 arasında ders alabilme imkanı tanınıyor.
  • Aile sıcaklığında bir ortam yaratılıyor.
  • İstenilen tüm gün ve saatlerde ücretsiz derslik ve ekipman kullanmanız mümkün.
  • İzmir’in en uygun fiyatlı eğitimlerini almanız için yola çıktık. Eğitimimiz Giffin müzik merkezinde herkes için sanat olarak var!
  • Giffin sanat ailesi üyelerine özel müzik mağazalarında indirim fırsatları…
  • Profesyonel alanında uzman olan kadro…
  • Faaliyet gösterilen her alanda %100 başarı garantisi sunuluyor.

Yukarıda verilen nitelikler sayesinde, eğitim alma konusunda netleşen düşünceleriniz olabilir. Tüm bunları gözlemlemek adına ücretsiz derslerimize bekliyoruz. Sanat merkezimizde sohbet eşliğinde çay kahve içerek hem bizi tanımak hem de müzikle yepyeni bir başlangıç yapmanızı sağlamak mümkün.

Gitar her zaman müzik eğitiminde en çok tercih edilen enstrumanlar arasında yer almıştır. Hem öğrenmesi, hem taşıması kolay hem de çalması bir o kadar zevkli bu enstrumana ilgi duymamak mümkün mü? 🙂

Klasik, akustik, elektro, bas gibi çeşitleri bulunan gitarı uzmanlarından öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Biz sana gitar çalmayı en doğru ve eğlenceli şekilde öğretmeye hazırız! Asıl soru şu; sen hazır mısın?

Cevabın evetse gitar kurslarımızdaki kısa süreli %30 indirimi kaçırma ve hemen iletişime geç! Ayrıca aklına takılan sorulara en doğru cevapları almak o sırada da eğitmenlerimizle tanışarak gitar üzerinde bir kaç uygulama yapmak istersen bizi arayarak ”ücretsiz deneme dersi” randevusu oluşturman yeterli!

Ayrıca gitar kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretler için Karşıyaka gitar kursu sayfamızı ziyaret edebilirsin. Link burada; https://www.karsiyakamuzikkursu.com/karsiyaka-gitar-kursu/

keman-kursu-karsiyaka

Her anından keyif alacağınız, tamamen size özel hazırlanmış bir program eşliğinde hızlı ve eğlenceli bir şekilde keman öğrenmeye hazır mısınız? Uzman Branşlarında uzman öğretmen kadromuz sayesinde ister klasik müzik çalmak isteyin ister Türk müziği hiç farketmez!

Çalmak istediğiniz müzik türüne uygun ilerleyişi belirleyerek, süreci doğru ve hızlı şekilde ilerletecek programı birlikte hazırlıyor ve çalmak istediğiniz şarkıları liste haline getirerek, repertuvarımızı beraber belirliyoruz.

Bu konuda sizden beklediğimiz yalnızca iki şey var. Bu iki şey aynı zamanda iyi keman çalabilmenin temellerini oluşturuyor. Ne mi bunlar? İstek ve çalışma. Eğer ki keman öğrenmeyi istiyorsanız ve bunun için gereken pratiği yapmaya hazırsanız daha neyi bekliyorsunuz? Merak etmeyin, geri. kalan her şey ile biz ilgileneceğiz! 

Keman kursumuz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kurs ücretlerini öğrenmek için hemen tıklamanız yeterli; https://www.karsiyakamuzikkursu.com/karsiyaka-keman-kursu/

piyano-kursu-karsiyaka

Piyano çalmanın faydalarını sitemizde bir çok yer detaylıca anladık. Ama piyano öyle bir müzik aleti ki faydaları anlatmakla bitmiyor. 🙂 Müziğe giriş aşamasında hem kolay öğrenilmesi, hem de müzik kulağını inanılmaz geliştirmesi nedeniyle en çok tercih edilen müzik aletlerinden biri olan piyano, aynı zamanda poptan caza, rock müzikten klasik müziğe bir çok tarza hitap ediyor.

Eğer sizde piyano öğrenmeyi aklınıza koyduysanız %100 öğrenme garantili Karşıyaka piyano kursu hizmetimiz tam size göre! Her dakikasından keyif alacağınız dersle, sıkılmadan, klasik öğretim metotlarından uzak (sonuç odaklı) bir eğitim sizi bekliyor!

Ayrıca piyano öğrenmek için evinizde piyano olmasına bile gerek yok! Sanat merkezimize gelip, piyano ya da org alıncaya kadar tüm piyanolarımızı kullanarak ”ücretsiz pratik” yapabilir ve piyanoda kendinizi sürekli olarak geliştirebilirsiniz. Piyano kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgi ve kurs fiyatları için hemen tıklayın; https://www.karsiyakamuzikkursu.com/karsiyaka-piyano-kursu/

baglama-kursu-karsiyaka

Bağlama için milli enstrumanımız desek pek yanılmış olmayız! Neşet Ertaş, Erdal Erzincan ve daha bir çok bağlama ustamızın gönüllerimize işlediği o güzel melodileri sadece dinlemek yerine, şöyle güzelce çalmak daha keyifli olmaz mıydı?

Sizde türkü aşığıysanız ve Türk Halk Müziği’ne ilgi duyup bağlama öğrenmek istiyorsanız merak etmeyin Karşıyaka bağlama kursu olarak yanınızdayız! Hem uzun sap hem de kısa sap bağlama çalmak için aslında yapmanız gereken şey çok basit! Bizi aramak. 🙂

Üstelik hangi bağlama ile başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız ve bağlama hakkında çekinceleriniz varsa tüm sorularınızın bağlama öğretmenlerimiz tarafından anında yanıtlanacağı ve uygulamalı olarak bağlamayı yakından tanıyacağınız ”ücretsiz deneme derslerimize” davetlisiniz.

Detaylı bilgi için hemen bağlama kursu sayfamıza tıklayabilirsiniz; https://www.karsiyakamuzikkursu.com/karsiyaka-baglama-kursu/

klarnet-kursu-karsiyaka

Hüsnü Şenlendirici, Tolga Akşit, Serkan Çağrı gibi klarnet üstatları deyim yerindeyse gönül telimize dokunan klarnetin en önemli temsilcilerinden. Peki bu kadar sesini sevdiğimiz klarneti dinlemenin dışında artık çalmanın vakti gelmedi mi? Bizce geldi de geçiyor. 🙂

Hem istediğiniz şarkıları çalmak hem de hobinize daha doğrusu kendinize biraz vakit ayırmak için bu keyifli müzik aletinden daha iyi bir alternatif olabilir mi? Üstelik hem taşıması kolay hem de öğrenme süresi hızlı. Daha ne olsun?

Karşıyaka klarnet kursu olarak uzman kadromuz sayesinde %100 öğrenme garantili eğitim sunuyor ve tamamen isteklerinize en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz bir eğitim modelini sizinle birlikte planlıyoruz!

Sizde hem klarnet kursu eğitmenlerimizle tanışmak hem de klarneti yakından tanıyıp, eğitmenlerimizle ücretsiz bir ders işlemek için bizi arayarak ücretsiz deneme derslerine katılabilirsiniz. Klarnet kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!; https://www.karsiyakamuzikkursu.com/karsiyaka-klarnet-kursu/

İzmir Müzik Kursu ile İlgili Sorular

Eğitimlerden geri kalmanızı istemiyoruz. Bunun için tüm müzik aletlerini ve diğer ekipmanları kullanmanız için müzik atölyemiz hizmetinizde olacak. Aldığınız kursu göz önünde bulundurup, kullanmak istediğiniz bir enstrüman için öncesinde konuşulması – bilgi verilmesi yeterlidir. Bunu göz önünde bulundurarak, enstrüman temin etmeniz için öncesinde bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz enstrüman ve ekipman temini müzik atölyemiz tarafından yapılacaktır.

Yaşınız kaç olursa olsun, eğitim için geç olmayacak. Her enstrüman için başlama yaşı verilir; ancak bu yaşlar aslında ideal öğrenmenin zamanlarıdır. Yani bu yaş aralığının dışında kişinin herhangi bir şekilde eğitim alamaması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Sınırlandırma olmadan, en iyi şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz. 20 – 30 – 60, yaşınız kaç olursa olsun müzik kursu İzmir üzerinden bizimle bağlantı kurarak, eğitimlere koşulsuz bir şekilde katılabilirsiniz. Yaş ya da diğer faktörleri etkisiz hale getirip, en iyi şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Sanat merkezi olarak geniş bir saat diliminde hizmet veriyoruz. Sabah 09.00 ile 23.00 arasında eğitim için saat dilimlerinin oluşturulması mümkün. Siz direkt olarak bu saat dilimi aralığında kendinize uygun olan saat dilimini belirleyerek harekete geçebilirsiniz. Esnek çalışma saatleri sayesinde programınız için en uygun gün ve saatinin ayarlanmasına dikkat edilecektir.

Merak edilen bir diğer soru, genel olarak eğitimler için talep edilen ücretler oluyor. Müzik kursu ücretleri için belirlenmiş olan kriterler var. Tek kişilik dersler ya da grup dersleri olması halinde, ücret aralığı farklılaşıyor. Elbette hemen hemen herkesin bütçesine uygun şekilde eğitimler oluşturmak adına zaman zaman indirim ve kampanyalar da yapıyoruz.

En net bilgi alınması, enstrümanın ve ders sayısı  – derste ki kişi sayısı belirlenerek fiyat alınması ile mümkün olacaktır. İletişim bilgileri; mail – cep telefonu gibi bilgiler üzerinden iletişime geçmek çok daha kolay olacak. Bu sayede kampanyalar ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Bir enstrümanı çalmayı öğrenmek, elbette seçilen enstrüman – kişinin durumu – yeteneği ve çabası ile alakalıdır. Bunun için net bir süre vermek imkansız olmakla birlikte, aşağı yukarı kişinin bir enstrümanı çalması için ortalama 3 – 4 aya ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sürenin ne kadar kısalabileceği ise tamamen kişinin azmi ve çalışmaları ile alakalı olacaktır.

İzmir müzik kursu ile ilgili aklınıza takılan başka sorular için ya da merak ettiğiniz enstruman kurslarında ücretsiz deneme derslerine katılmak için 0530 290 14 71 numaralı telefondan bizimle iletişime geçmeniz yeterli!