İzmir Hobi Kursları

izmir-hobi-kurslari

Rutinlerden sıkılıp İzmir’de yapılacak keyifli hobi arayışları içerisine girdeyseniz doğru yerdesiniz. İzmir hobi kursları alanında en eğlenceli müzik, resim, yaratıcı drama ve tiyatro kurslarını sizinle buluşturuyoruz.

Hem eğlenmeye hem de ömür boyu kalıcı bir hobiyi İzmir’in en ucuz kurs ücretleriyle sahip olmaya hazır mısınız?

Ayrıca yalnızca bir kurs değil aynı zamanda sosyalleşme alanı arıyorsanız, hafta içi ve sonu gerçekleştirdiğimiz aktivitelerimize katılabilir ve hem sanatla hem de sanatla uğraşan insalarla birlikte olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir Hobi Kursları Hakkında Merak Edilenler

Sanat merkezi olarak müzik, resim, yaratıcı drama ve tiyatro gibi sanat alanlarında %100 öğrenme garantili grup ve bireysel eğitimler vermekteyiz. İstediğiniz bir sanat kursunu tercih ederek derslere başlayabilirsiniz.

Ayrıca hangi kursa katılmak istediğiniz konusunda kararsızsanız ”ücretsiz deneme derslerimize” katılarak merakınızın olduğu alanı daha rahat keşfedebilir ve daha kolay seçim yapabilirsiniz. Randevu oluşturmak için 0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli!

İzmir hobi kurs faaliyetlerine katılmak için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Hem yetişkin hem de çocuk yaş gruplarına özel eğitimlerimiz sayesinde sanatla uğraşmak ve yeni bir hobi edinmek isteyen herkes İzmir sanat kurslarına katılabilir.

Kurs ücretlerimiz seçeceğiniz kursa (müzik, resim, drama, tiyatro ) ve kursun işleyiş biçimine (grup ya da bireysel ders) ve dönemsel yapmış olduğumuz indirimler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. En doğru ücret bilgisini almak için bize iletişim sayfamızda bulunan mail ya da arama yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Alacağınız kursun gün ve saat belirlemesi hem sizin hem de hocalarımızın müsaitlik durumuna göre ortak bir şekilde belirlenmektedir. Sanat merkezi olarak tüm eğitimlerimiz haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında aralıksız devam etmektedir. Hemen kendinize uygun gün ve saat belirlemek için bizimle iletişime geçin!

Müzik Kursu

izmir-muzik-kursu

Bir enstrumanı dinlemek kadar bir müzik aleti çalmaktan keyif alacağınızı düşünüyorsanız müzik kurslarımız tam size göre! Keman, piyano, gitar, bateri, yan flüt, saksafon ve daha bir çok enstruman kursu sizi bekliyor.

Sevdiğiniz şarkıları çalıp biraz rahatlamak, arkadaş ortamında sohbet ederken ortamı enstrumanınızla renklendirmek, gerçekleştirdiğimiz sene sonu gösterilerinde yer alarak harika bir sahne deneyimi yaşamak düşündüğünüzden bile daha kolay.

Üstelik tamamen size özel oluşturulacak yol haritasıyla %100 öğrenme garantili eğitim sunuyor ve istediğiniz seviyeye gelmeniz için gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Aklınıza takılan sorular mı var? Güvenilir ve ayrıntılı cevap mı arıyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçerek, uzman eğitmen kadromuzla ücretsiz deneme dersine katılabilir ve tüm sorularınıza en doğru yanıtları alabilirsiniz.Tüm müzik kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey linke tıklamak. 🙂

https://www.karsiyakamuzikkursu.com/izmir-muzik-kursu/

Yaratıcı Drama Kursu

karsiyaka-yaratici-drama-kursu

Hem eğlenceli bir hobi hem de kişisel gelişiminize katkıda bulunmak ve aynı zamanda bakış açınızı farklılaştırarak kendinizi daha iyi keşfetmek istiyorsanız yaratıcı drama kursu eğitimlerimiz size göre demektir!

Her derde deva niteliğinde bu kursun sağladığı bir kaç faydayı şu şekilde sıralayabiliriz; jest, beden dili ve mimik gelişimi, özgüven arttırma, analitik düşünme becerisi kazanma, empati yetkinliği gelişimi ve çok daha fazlası…

Ayrıca yaratıcı drama eğitimlerine katılırken herhangi bir yaş sınırlaması yok. İster çocuğunuz isterseniz kendiniz için bu eğitimi alabilir, çeşitli oyunlar ve etkinliklerle sosyalleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bireysel ya da grup yaratıcı drama eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen https://www.karsiyakamuzikkursu.com/karsiyaka-yaratici-drama-kursu/ sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca hemen  0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşarak uygun olduğunuz gün ve saate göre ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz. 

İzmir hobi kursları hakkında yazmış olduğumuz yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Aklınıza takılabilecek her soru için çekinmeden bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman eğitmenlerimizle görüşebilirsiniz. Sanatla kalın!